OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » úvodní stránka

Ráj dětského obouvání a odívání

slevový koutek U dvou skřítků

 

 

Prohlášení k současné situaci

Vážení zákazníci,

rozhodli jsme se, že vzhledem ke složité aktuální situaci v celé naší zemi nebudeme ještě více zatěžovat přepravní společnosti a nebudeme narychlo zřizovat e-shop jako náhradu prodeje v kamenné prodejně. Domníváme se, že přepravní společnosti by měly být v současné době využívány zejména pro dovoz potravin, léků a dalších nezbytných potřeb pro každodenní život a je nutné zaměstnance těchto společností co nejvíce ušetřit od druhořadých záležitostí. Nákup obuvi pro děti v době, kdy jsou zavřené školy, je vyhlášen stav nouze a je velmi omezen i volný pohyb lidí na veřejnosti, jistě není prioritou číslo jedna.

Období nařízeného zavření prodejen využíváme k naskladňování nového zboží, které nám v uplynulých dnech dorazilo. V momentě, kdy se opět otevřou obchody, chceme být 100% připraveni na Vaše nákupy a rádi Vás obsloužíme. Po ukončení zákazu prodeje uděláme vše pro to, abyste u nás mohli co nejbezpečněji a nejpohodlněji nakoupit zboží, které budete potřebovat, samozřejmě zvažujeme rozšíření prodejní doby.

Přejeme Vám, abyste složité období ve zdraví zvládli. Na závěr Vás prosíme – buďte ohleduplní ke svým spoluobčanům, dodržujte doporučená hygienická opatření, noste roušky a především dodržujte striktně všechna nařízení vlády.

Věříme, že nám zachováte přízeň a v momentě otevření obchodů se na Vás budeme těšit v Ráji dětského obouvání a odívání.

Děkujeme za Váš odpovědný přístup.

kolektiv zaměstnanců

 

 

RÁJ DĚTSKÉHO OBOUVÁNÍ A ODÍVÁNÍ OTEVŘEN - NA NOVÉ ADRESE!

Specializovaná prodejna dětské obuvi a oblečení Ráj dětského obouvání a odívání je od 10.2.2020 opět otevřena na nové adrese:

Retail Park Na Radouči

 

Kontakt

Ráj dětského obouvání
a odívání
Retail Park Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

GPS:
50°26'9.8"N 14°54'40.0"E
prodejna
+420 773 803 431
+420 774 490 748