OK

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie. Více informací

Úvodní stránka » Registrace účtenky

Registrace účtenky

Ve formuláři níže můžete zaregistrovat svoji účtenku z nákupu U dvou skřítků a získat výherní poukázku v hodnotě 200,- Kč na nákup v obchodě U dvou skřítků. Losování bude probíhat na konci každého týdne, pravidla jsou uvedena zde:

Registraci účtenky můžete provést vždy jen do soboty (včetně) v rámci týdne, kdy jste zboží v obchodě U dvou skřítků zakoupili. To znamená, že účtenky z pondělí až z pátku můžete registrovat celý týden, nejpozději v sobotu.

V neděli bude vylosována jedna ze zaregistrovaných účtenek a údaje z ní budou po dobu následujícího 1 týdne uvedeny na našich stránkách. Pokud majitel této uvedené účtenky zašle e-mail s kontrolní odpovědí, že je právě on majitelem účtenky, získá od nás výherní poukázku v hodnotě 200,- Kč na nákup jakéhokoli zboží v našem obchodě. Poukázka má platnost 3 měsíce od data vylosování výherní účtenky a bude možné si ji vyzvednout v obchodě U dvou skřítků na základě prokázání se výherní účtenkou a potvrzujícím e-mailem.

Při registraci zadávejte číslo prodejní účtenky - je sedmimístné a začíná číslicí 1. Chybně zaregistrované účtenky, např. s jiným číslem, nebudou do slosování zařazeny.

Účtenky registrované v jiném týdnu, než ve kterém byly v obchodě vystaveny, nebudou do slosování zařazeny. Pokud majitel vylosované účtenky nezašle e-mail s kontrolní odpovědí v době, kdy bude číslo účtenky zveřejněno na stránkách www.udvouskritku.cz (od neděle do soboty), výhru již nebude možné nárokovat a propadne ve prospěch pořadatele.

Odesláním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů zadaných do formuláře za účelem reakce provozovatele webu na odeslanou zprávu.

Zvýrazněné položky jsou povinné.

Kontakt

Ráj dětského obouvání
a odívání
Retail Park Mladá Boleslav
Mladá Boleslav
prodejna
+420 773 803 431
+420 774 490 748