Úvodní stránka » Internetový prodej

Internetový prodej dětské obuvi

Vzhledem k tomu, že filozofie obchodu U DVOU SKŘÍTKŮ je založena na osobním přístupu ke každému nakupujícímu a vzhledem k nabízenému sortimentu kvalitních botiček, neprovozujeme internetový obchod.

Výběr botiček pro děti by měl být zodpovědný úkol a vyzkoušení dětské botičky je pro správný výběr naprosto nezbytné. Nelze vybírat jen podle vzhledu, jak se daná botička líbí, vždyť každá dětská nožička má svůj specifický tvar, botička by měla přesně padnout na dětskou nožičku. Nespoléhejte na to, že botička se časem přizpůsobí nožičce, od začátku (už při vyzkoušení na prodejně) musí botička přesně padnout na nožičku. Certifikát Žirafa nezaručuje, že při nákupu dětské botičky bez jejího vyzkoušení tato botička přesně padne na dětskou nožičku. Nesprávnou volbou dětské botičky můžete svému dítěti nožičku i deformovat (klenba nožičky, postavení prstů).

Skřítkové nabízí kvalitní dětské botičky od různých výrobců, a to je hlavní předpoklad, aby každý nakupující našel odpovídající botičku pro svoje dítko.

Přijďte si botičky vyzkoušet a koupit ke skřítkům!

Kontakt

Ráj dětského obouvání
a odívání
Retail Park Mladá Boleslav
Mladá Boleslav

GPS:
50°26'9.8"N 14°54'40.0"E
prodejna
+420 773 803 431
+420 774 490 748